TANIEC W CHMURACH

Marzysz o romantycznym weselu? Chcesz, aby każdy szczegół był dopracowany z najwyższą starannością? W takim razie Pierwszy Taniec powinien być jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny do tzw. „ciężkiego dymu” uzyskujemy niepowtarzalny efekt unoszenia się Pary Młodej w chmurach. Ciężki dym kłębi się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku i tajemniczości. Wszystko to tworzy niesamowite tło do zdjęć i filmów. Z pewnością będzie to chwila, którą wszyscy goście weselni zapamiętają na długo.

                               CZEKOLADOWA FONTANNA

Jeśli tak jak my uwielbiasz czekoladę i możesz ją jeść niemal ze wszystkim, to musi się ona znaleźć na Twojej imprezie. Oczywiście nie w byle jakiej formie! Zachwyć swoich gości niesamowitą fontanną do czekolady. Podświetlana podstawa gwarantuje, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Doda również uroku i elegancji całemu stołowi. Dzięki pysznej czekoladzie, w wielu smakach do wyboru, nikt nie odejdzie zniesmaczony. Twoi goście jeszcze długo będą wspominać świetną zabawę. Czekoladowa fontanna to doskonały wybór zarówno na duże wesele jak również na kameralne urodziny czy imprezę firmową.

                                                SZYBKIE TATUAŻE

Rodzinna impreza, dorośli się bawią, a dzieci nudzą. Ile razy zdarzyło Ci się odpowiadać na pytanie “Kiedy pojedziemy do domu?”. Zbyt często, prawda? Chcesz, żeby na Twojej imprezie było inaczej? Rozwiązaniem jest drukarka do szybkich tatuaży. To gadżet jakiego dzieciaki na pewno jeszcze nie widziały. Wystarczy, że wybiorą coś dla siebie z 1000 wzorów, i już. Słodkich jednorożców czy straszliwych pająków nie zabraknie!

Tatuaże są wykonywane specjalnym tuszem kosmetycznym, posiadającym certyfikat producenta. Tatuaże są w pełni bezpieczne dla zdrowia, bezbolesne oraz zmywalne.