TANIEC W CHMURACH

Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny do tzw. „ciężkiego dymu” uzyskujemy niepowtarzalny efekt unoszenia się Pary Młodej w chmurach. Ciężki dym kłębi się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku i tajemniczości. Wszystko to tworzy niesamowite tło do zdjęć i filmów. Z pewnością będzie to chwila, którą wszyscy goście weselni zapamiętają na długo.


SZYBKIE TATUAŻE

Drukarka do szybkich tatuaży to gadżet jakiego dzieciaki na pewno jeszcze nie widziały. Wystarczy, że wybiorą coś dla siebie z 1000 wzorów, i już. Słodkich jednorożców czy straszliwych pająków nie zabraknie!

Tatuaże są wykonywane specjalnym tuszem kosmetycznym, posiadającym certyfikat producenta. Tatuaże są w pełni bezpieczne dla zdrowia, bezbolesne oraz zmywalne.

WÓDKOWÓZ

CZEKOLADOWA FONTANNA

Zachwyć swoich gości niesamowitą fontanną do czekolady. Podświetlana podstawa gwarantuje, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Doda również uroku i elegancji całemu stołowi. Dzięki pysznej czekoladzie, w wielu smakach do wyboru, nikt nie odejdzie zniesmaczony. Czekoladowa fontanna to doskonały wybór zarówno na duże wesele jak również kameralne urodziny czy imprezę firmową.